فعالیتهای ویژه واحد تشکلهای دینی

فعالیتهای ویژه واحد تشکلهای دینی (5)

واحد تشکلهای دينی در راستای گام برداشتن در جهت ارتقای دانش فرهنگی و مذهبی جامعه و تبلیغ شئائر دینی و با توجه به اقتضائات جامعه بر آن شد تا نسبت به تولید محتوای دیجیتال و فعالیت در فضای مجازی اقدام نماید.و این فعالیت با تولید نرم افزارهای تحت ویندوز و راه اندازی انجمن وبلاگ نویسان مذهبی آغاز شد و در ادامه با توجه به رویکرد جامعه و جوانان به سمت تولید اپلیکیشن های اندروئیدی و همچنین طراحی پوستر های اینفوگرافیک یا داده نما روی نمود.

 

 

تصنیف نایاب و خاطره انگیز " علی ای همای رحمت " با اجرای زیبای استاد بهرام گودرزی

طراحی و تولید نرم افزار و مالتی مدیای فرهنگی مذهبی تحت ویندوز از سال 1389 جهت حمایت از تولید نرم افزار مذهبی با برگزاری نخستین جشنواره نرم افزار و مالتی مدیا توسط واحد تشکلهای دينی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی آغاز شده و کم و بیش ادامه دارد که برخی از این محصولات در این بخش نمایش داده شده است.

دوشنبه, 23 مرداد 1396 ساعت 11:51

راه اندازی انجمن وبلاگ نویسان مذهبی

با عنایت به منویات و تأکیدات مقام معظم رهبری (دامت برکاته ) در خصوص اهمیت و لزوم فعالیت در فضای مجازی ؛ واحد تشکلهای دينی اقدام به راه اندازی انجمن وبلاگ نویسان مذهبی در سال 1392 با 123 عضو فعال و نیز برگزاری جشنواره وبلاگ مذهبی نویسان برتر استان نمود

 .واحد تشکلهای دینی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی از سال 1394 اقدام به طراحی و تولید اپلیکیشن های فرهنگی مذهبی اندروئیدی و عرضه رایگان آن در فروشگاه اینترنتی مایکت نمود

جهت آشنایی بیشتر باهرکدام از اپلیکیشنها یا دانلود آن میتوانید با کلیک بر روی آدمک اندروئید وارد مایکت شده و بررسی یا اقدام به دانلود نمایید. 

اینفوگرافیک (infographic) کوتاه شده عبارت information graphic است که فرهنگستان زبان و ادب فارسی «اطلاع‌نگاشت» را برای معادل فارسی آن برگزیده است. البته ممکن است عباراتی چون گرافیک اطلاع‌رسان، داده نما، اینفوگرافی، اینفوگراف و … در سایر رسانه‌ها دیده شود.

سخنرانی های مهم

فیلم‌ها و تصاویر منتخب