اوقات شرعی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی گفت: همزمان با اعیاد شعبانیه 600 نفر مبلغ دینی و مبلغه به مناطق مختلف شهری و روستایی این استان اعزام شدند.

600نفر مبلغ دینی همزمان با نیمه ی شعبان به مناطق مختلف آذربایجان غربی اعزام شدند

چهارشنبه, 19 ارديبهشت 1397 ساعت 12:13

به گزارش روابط عمومی اداره ی کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام محمد داداش زاده، روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه سال ۹۷ در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اعلام این خبر اظهارداشت:

از این تعداد ۵۰۰ نفر مبلغ و ۱۰۰ نفر از آنها نیر از خواهران مبلغه بودند که برای ترویج فلسفه ی انتظار و مهدویت به همراه آموزه های دینی به مناطق مختلف شهری و روستایی این استان اعزام شدند.

وی با بیان اینکه گفتمان های دینی، حجاب، مهدویت، همچنین ولایت فقیه از جمله موضوعاتی هستند که توسط روحانیون و مبلغین دینی در مراسم اعیادشعبانیه در مورد آن سخنرانی کردند افزود: همزمان با اعیاد شعبانیه ۲۵۰ مورد سخنرانی توسط روحانیون در مناطق مختلف استان در خصوص مناسبت های ماه شعبان برگزار شد.

حجت‌الاسلام داداش زاده یادآور شد: جلسه ی بررسی و آسیب شناسی درخصوص نحوه ی برگزاری جشن های نیمه ی شعبان پس از اجرای جشن ها انجام می‌شود و در این زمینه به تمامی هیئت ها نیز تاکید شده بود که در اجرای هرچه معنوی تر مراسم دقت کنند تا مراسمی در شان و مقام امام زمان (عج) برگزار شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به ایجاد برخی شبهات از سوی دشمنان در خصوص ظهور منجی عالم بشریت گفت: جوانان باید آگاه و به گوش باشند و خودشان را به سلاح مبارزه با شبهات مجهز کنند.

خواندن 18 دفعه

سخنرانی های مهم

فیلم‌ها و تصاویر منتخب