مطالب مدیرکل

مطالب مدیرکل (30)

به گزارش روابط عمومی اداره‌ی کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی،

حجت‌الاسلام محمد داداش زاده در نشست فصلی روحانیون مستقر استان با تبریک اعیاد شعبانیه، ضمن برشمردن ضرورت آشنایی روحانیون با مسائل به‌روز و فضای مجازی برای مقابله با تهدیدات دشمنان دین، اسلام و اعتقادات مردم اظهار داشت: در عصر کنونی، ارتباطات عنصر بسیار مهمی در زندگی انسان معاصر به شمار می‌رود، در این راستا ضرورت بهره‌گیری از وسایل ارتباط‌جمعی متنوعی نظیر، رادیو، تلویزیون، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی توسط مبلغان دین مبین اسلام و روحانیون بیش‌ازپیش احساس می‌شود.

وی در ادامه افزود: رهبر معظم انقلاب به‌صورت گسترده در مقاطع زمانی مختلف، بر لزوم تمرکز بر فضای مجازی تأکید داشته‌اند و با تعبیری جالب فرموده‌اند، «اینترنت یکی از نعم بزرگ الهی است، امّا درعین‌حال، یک نعمت بزرگ هم هست، یعنی یک چاقوی دو دَم و خطرناک. اینترنت، الآن مثل یک جریان افسارگسیخته است، این، مثل آن است که کسی یک سگ وحشی را بیاورد، بگویند قلاده‌اش کو؟ بگویند سفارش کرده‌ایم آهنگر قلاده را بسازد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: لازمه‌ی اثربخشی رهنمون‌های روحانیون مستقر برای عامه‌ی مردم این است که، ابتدا خود روحانی به حداقل‌های زندگی و احکام دینی عمل کند سپس نسبت به هدایت سایر افراد جامعه بپردازد.

حجت‌الاسلام داداش زاده اضافه کرد: بیشتر کاربران فضای مجازی قشر جوان و تحصیل‌کرده هستند که ممکن است فرصت حضور در مسجد و ارتباط مستمر با روحانیون و مبلغین دین را نداشته باشند، لذا از این جهت تبلیغ دین در فضای مجازی ضروری است.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات روحانیون مستقر، تأکید کرد: روحانیون مستقر با حضور مؤثر و فعال در شبکه‌های اجتماعی اینترنت و ارائه‌ی مطالب روز و موردنیاز، فرصتی را فراهم کنند تا با کمترین زمان اطلاعات و مفاهیم دینی به‌صورت فشرده و قابل‌فهم در اختیار تمام مخاطبان قرار گیرد.

                                                                  بسمه تعالی

ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ( روز زن) و تولد امام خمینی (ره) مبارک باد.

      

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام‌ محمد داداش‌زاده، در جلسه ی جمعیت بانوان فرهیخته ی عرصه فرهنگ دینی آذربایجان‌غربی که در محل حوزه علمیه ی الزهرا (س) ارومیه برگزار شد، با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت:

به گزارش روابط عمومی اداره ی کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام محمد داداش زاده، روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه سال ۹۶ در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت:

به گزارش روابط عمومی اداره ی کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام محمد داداش زاده، روز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه سال ۹۶ در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه گفت:

بسمه تعالی                                                           

ایام فاطمیه را بر تمامی مسلمانان علی الخصوص شیعیان آن حضرت تسلیت عرض میکنم.

 

سخنرانی های مهم

فیلم‌ها و تصاویر منتخب