دکتر خاموشی در جلسه پایانی دیدار با مسئولان بسیج سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در شرایط فعلی ماندن در مسیر انقلاب و حفظ ارزش‌های والای اسلامی مذهبی از اوجب واجبات است.

حفظ ارزش‌های والای اسلامی و در مسیر انقلاب، تقوا و محبت اهل بیت (ع) گام برداشتن از اوجب واجبات است

چهارشنبه, 16 اسفند 1396 ساعت 10:23

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر سید مهدی خاموشی در جلسه پایانی دیدار با مسئولان بسیج سازمان تبلیغات اسلامی گفت:

در شرایط فعلی ماندن در مسیر انقلاب و حفظ ارزش‌های والای اسلامی مذهبی و محبت اهل‌بیت (ع) از اوجب واجبات است.

دکتر خاموشی با اشاره به این موضوع که توسعه شبکه‌های اجتماعی به‌نوعی فرصت و از طرفی تهدید محسوب می‌شود، اظهار داشت: امروز جامعه ما از جهات گوناگون به‌ویژه در موضوع فرهنگی دچار تهاجمات بی‌شماری است لذا برای اصلاح کردن شرایط باید با برنامه‌ریزی دقیق گام برداریم و اوصاف تقوا و انقلابی گری را تقویت کنیم و در این راه خانواده خودساخته تأثیر جغرافیایی دارد.

وی افزود: امروز نظام سلطه زندگی اومانیستی را در مقابل تفکر انقلابی قرار داده و در این زمینه فعالیت گسترده‌ای دارد و ما می‌توانیم با فضاسازی، تولید دانش و مولد بودن در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و علمی با تهاجمات گوناگون نظام سلطه مقابله کنیم.

در این جلسه حجت‌الاسلام علی دارابی با اشاره به این سخن رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که «پیشرفت‌ها در نظام انقلاب اسلامی مرهون تفکر بسیجی است و بسیج نیروی کارآمد در تمامی میدان‌ها است»؛ عنوان داشت: بسیج سازمان تبلیغات اسلامی با تعهد به ارزش‌های والای انقلاب اسلامی آمادگی کار مضاعف و فوق‌العاده‌ای را در سنگر مبارزه با آسیب‌های اجتماعی دارد و این موضوع زمینه‌ای است که بسیج رسالت خود را به شایستگی به انجام رساند.

در پایان این جلسه وحید جعفرزاده فرمانده سابق پایگاه بسیج شهید نواب تودیع و علی کسرایی فر به‌عنوان فرمانده جدید این پایگاه منصوب و احکام مسئولیتی بعضی از اعضای شورای مرکز مقاومت تفویض شد.

خواندن 108 دفعه

سخنرانی های مهم

فیلم‌ها و تصاویر منتخب