ضرورت برنامه ریزی در جهت ارتقای فرهنگ مطالعه در جامعه/ بسیاری از مشکلات در سایه توسعه فرهنگی حل می شود

استاندار آذربایجان غربی در بازدید از شهر کتاب ارومیه :

شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 10:25

استاندار آذربایجان غربی بر لزوم برنامه ریزی در جهت ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه تاکید کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، محمد مهدی شهریاری همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی با حضور در فروشگاه شهر کتاب ارومیه ضمن بازدید از بخش های مختلف این کتابفروشی بر ضرورت برنامه ریزی و فرهنگسازی در جهت ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه تاکید کرد.

وی افزود: مطالعه و کتابخوانی یکی از عوامل مهم رشد و توسعه جوامع بشری است و لازم از همان سنین پایین، کودکان و نوجوانان و بویژه در مدارس دانش آموزان نسبت به مطالعه و کتابخوانی تشویق شوند.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سیاستگذاری های دولت در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی افزود: بسیاری از مسائل و مشکلات در سایه توسعه فرهنگی حل می شود و دولت نیز در این راستا اهتمام ویژه ای دارد.

شهریاری تاکید کرد: کار در حوزه کتاب و کتابخوانی بسیار ارزشمند است و لازم است مسئولان از این حوزه مهم و فرهنگی حمایت های لازم را داشته باشند.

بت کلیا نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی، فخوری مدیرکل حوزه استاندار، شیرازه محبت مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و کریمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این بازدید، مقام عالی استان را همراهی می کردند.

خواندن 191 دفعه

سخنرانی های مهم

فیلم‌ها و تصاویر منتخب