ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
54.81.220.239
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
906
  بازدید دیروز :
566
   افراد آنلاین :
10
   بازدید ماه جاری :
25950
   بازدید ماه گذشته :
55327
   بازدید کل :
233084

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

امروزه وظیفه ی روحانیون و مبلغان دینی آشنایی با مسائل روز و تبلیغ با استفاده از ابزارهای نوین است

کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، از گردهمایی روحانیون و مبلغین دینی در ارومیه خبر داد.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره ی کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، ارشد نژادرجب، روز پسه شنبه ۲۸ فروردین ماه سال ۹۷ با اعلام این خبر افزود: گردهمایی روحانیون و مبلغین دینی به همت تبلیغات اسلامی استان و بمناسبت فرارسیدن ماه شعبان و اعیاد شعبانیه، با هدف آشناساختن این قشر از جامعه با توطئه های دشمنان و بیان دسیسه های معاندین نظام اسلامی کشورمان توسط روحانیون از طریق منابر درجهت آگاهی بخشی مردم، با حضور جمع کثیری از علما، روحانیون و مبلغین دینی، در محل مسجد حاجی خان این اداره ی کل برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمد داداش زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی در این همایش ضمن تبریک عید مبعث، همچنین فرارسیدن ماه شعبان بیان داشت: امروزه وظیفه ی روحانیون و مبلغان دینی آشنایی با مسائل روز و تبلیغ با استفاده از ابزارهای نوین و به‌روز است چرا که نیاز امروز جامعه ی ما بیش از هر چیزی به بصیرت و هوشمندزایی است.

وی با بیان نقشه‌های دشمن در راستای ایجاد انحراف و دوری مردم از آیین‌های دینی گفت: دست‌هایی پشت پرده‌ وجود دارد که نمی‌خواهند فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ی ما زنده بماند تا دشمن بتواند به نیات شوم خود در میهن عزیزمان دست یابد.

مناسبت های ماه شعبان بخصوص ماه پرفیض رمضان بهترین فرصت برای تبلیغ معارف دینی و اشاعه ی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و بین جوانان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: دشمن در تلاش است تا روحیه ی انقلابی‌گری را در حوزه‌های علمیه از بین ببرد، ما روحانیون و مبلغان دینی در جواب کارهای دشمن باید گفتمان ولایت و رهبری را ترویج کنیم.

وی اضافه کرد: دشمن به قدرت نهفته ی دین در تنظیم مقررات و امور جامعه پی برده است و نقش موثر دین را در همه ی ارکان زندگی می‌داند به همین دلیل است که در مسیر ضربه زدن به دین اسلام قرار گرفته و با ایجاد فرقه‌ها و گروه‌های تکفیری این مسیر را با شدت ادامه می‌دهد، بنابراین باید کاملاَ هوشیار باشیم.

این گردهمایی با سخنرانی و بیان نکته نظرات تعدادی از روحانیون در این زمینه به پایان رسید.
کلمات کلیدی پست

روحانیون یکشنبه ، 2 اردیبهشت 1397 - 12:06 بعد از ظهر
 ارومیه
 ریاست

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 55


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790