ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
54.81.220.239
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
856
  بازدید دیروز :
566
   افراد آنلاین :
13
   بازدید ماه جاری :
25900
   بازدید ماه گذشته :
55327
   بازدید کل :
233034

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

مؤسسات قرآنی آذربایجان غربی تخصصی می‌شوند

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی از تخصصی شدن فعالیت مؤسسات قرآنی استان خبر داد و گفت: ۳۵۰ مؤسسه و خانه قرآن در استان فعالیت دارند.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره ی کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام محمد داداش‌زاده، روز دوشنبه ۱۲ آذرماه سال ۹۷ در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با بیان اینکه طرح تخصصی کردن موسسات قرآنی استان تا پایان سال اجرایی می‌شود، افزود: متأسفانه بیشتر موسسات قرآنی، آموزش‌های خود را بر روی آموزش‌های عمومی قرآن کریم متمرکز کرده‌اند و در زمینه ارائه ی آموزش‌های تخصصی، فعالیت‌های قابل‌توجهی نداشته‌اند.

وی با اشاره به فعالیت ۳۵۰ مؤسسه و خانه قرآن در سطح استان تصریح کرد: از موسسات قرآنی استان که ظرفیت، امکانات و توان ارائه ی آموزش‌های تخصصی قرآن دارند، درخواست می‌کنیم ضرورت اجرای این طرح را در دستور کار خود قرار دهند.

حجت‌الاسلام داداش‌زاده با بیان اینکه برای اجرایی کردن این طرح در گام اول اقدام به برگزاری دوره‌های مدیریتی و تخصصی برای مدیران مؤسسات قرآنی کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: امسال تمامی فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای موسسات قرآنی براساس سطح‌بندی و کیفیت فعالیت‌های موسسات قرآنی انجام می‌شود و به جای تجلیل از همه ی مؤسسات قرآنی، تنها موسسات برتر مورد تجلیل قرار می گیرند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی ازساماندهی روحانیون مستقر در استان نیز خبر داد و اظهار داشت: هم‌اکنون ۱۲۰ روحانی مستقر در سطح استان فعالیت می‌کنند و تا پایان سال جاری تمامی فعالیت‌های آنها ساماندهی می‌شود.
کلمات کلیدی پست

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی: مؤسسات قرآنی آذربایجان غربی تخصصی می‌شوند دوشنبه ، 12 آذر 1397 - 2:20 بعد از ظهر
 ارومیه
 ریاست

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 2187


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790