Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
3.227.233.78
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
773
  بازدید دیروز :
837
   افراد آنلاین :
4
   بازدید ماه جاری :
20372
   بازدید ماه گذشته :
25488
   بازدید کل :
308217

شرکت 3 هزار نفر در دوره‌های حفظ قرآن در آذربایجان غربی

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به سهمیه کلاس‌های قرآن در تابستان ۹۸ گفت: امسال ۳ هزار نفر در حوزه آموزش حفظ و ۳ هزار نفر نیز در بخش آموزش مفاهیم قرآن شرکت خواهند کرد.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، سجاد جعفرزاده، روز دوشنبه 10 تیرماه 98 در گفتگو با خبرنگار روابط با اشاره به سهمیه کلاس‌های قرآن در تابستان ۹۸ اظهار کرد: امسال ۳ هزار نفر در حوزه آموزش حفظ و ۳ هزار نفر نیز در بخش آموزش مفاهیم قرآن شرکت خواهند کرد.

وی افزود: ظرف مدت ۳ سال اخیر بیشتر طرح‌ها در بخش حفظ جز ۳۰ بود، ولی امسال با رویکرد حفظ جز اول کار خواهیم کرد و حمایت مالی حفظ برعهده تبلیغات اسلامی و مفاهیم نیز برعهده موسسات و خانه‌های قرآن است.

جعفرزاده ادامه داد: تمامی طرح‌ها از سوی اتحادیه اجرا خواهد شد و در راستای حمایت و اهتمام به آموزش حفظ ۳ جزء قرآن کریم، ۵۰۰ نفر در این طرح در کل استان در جلسات تخصصی حفظ در مساجد و موسسات و خانه‌های قرآن شرکت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: دوره آشنایی با سبک زندگی قرآنی نیز در سه حوزه شامل یک روزه برحسب نفر بوده و ۱۵ کارگاه در شهرستان‌ها برگزار خواهد شد و دوره سه روزه، شامل ۲ کارگاه ۱۰۰ نفره در سطح اقشار تاثیرگذار برای معلمان و روحانیان مستقر و در دوره تربیت معلم نیز امسال ۳۰ معلم تربیت خواهند شد که با حضور اساتید کشوری در کل کشور اجرا خواهد شد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به رشد شاخص‌های قرآنی استان یادآور شد: در ارزیابی سال ۹۶ امتیاز ۵۰ را داشتیم که سال گذشته با همکاری رسانه‌ها به ۸۰ رسیدیم و امید است در سال ۹۸ به بالاتر از ۹۰ برسانیم.عمومی اظهار داشت:
کلمات کلیدی پست

تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی ارومیه دین قرآن کلاس آموزش مفاهیم مذهب ایران سبک زندگی اتحادیه اتحاد آموزش پرورش سه شنبه ، 11 تیر 1398 - 9:41 صبح
 ارومیه
 عمومی

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 3366


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790