Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
3.226.243.130
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
777
  بازدید دیروز :
1278
   افراد آنلاین :
6
   بازدید ماه جاری :
23455
   بازدید ماه گذشته :
27993
   بازدید کل :
285775

«بیانیه گام دوم انقلاب» موید ریز بینی و نقطه سنجی دقیق رهبر عظیم الشأن انقلاب است

بازگشت


امروزه و در این برهه حساس که دشمنان ما تمام قد در مقابل نظام اسلامی میهنمان صف آرایی کرده و با اجرای توطئه های مختلف سعی در ضربه زدن به شریانهای حیاتی کشورمان را دارند ضرورت مطالعه «بیانیه گام دوم انقلاب» و عمل به آن امری لازم و واجب است. رهبر عظیم الشأن انقلاب با ریز بینی و نقطه سنجی دقیق اقدام به نگارش این بیانیه کرده اند که اگر آن‌را بدرستی درک و تک تک رهنمودهای رهبر انقلاب را به‌کار بندیم، شناسایی توطئه ها، فایق آمدن بر مشکلات و نهایتاَ پیشرفت بیش از پیش کشور در عرصه های مختلف را شاهد خواهیم بود، گزارش ذیل نظرات برخی از مسئولین در این رابطه است.

حجت‌الاسلام محمد داداش زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: مقام معظم رهبری نقش جوانان را برای نیل به اهداف این بیانیه بسیار با اهمیت و بی بدیل دانسته و تحقق آرمان ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای ظهور حضرت قائم (عج) را در گرو حضور فعال جوانان و نقش اساسی آنها در عرصه های مختلف اجتماعی برشمرده اند.

رهبر انقلاب به کرات سپردن کارها به جوانان و بهره گیری از قدرت خلاقانه این قشر تاثیرگذار جامعه اشاره فرموده اند.

ایشان همچنین به طرح و اجرای سبک زندگی ایرانی اسلامی و پرهیز از ترویج سبک زندگی غربی بخصوص بین جوانان و لزوم مقابله جهادی و هوشمندانه با این سبکها اشاره و تاکید دارند. متاسفانه امروزه دشمنان با بهره گیری از رسانه های مختلف سعی در اشاعه سبک زندگی و فرهنگ بی محتوای غربی بین جوامع اسلامی دارند تا از این رهگذر عقاید و باورهای ما را نسبت به دین و انقلاب سست کنند لذا باید هوشیار باشیم و علاوه بر اجرای سبک زندگی ایرانی اسلامی اذهان جوانانمان را برای ظهور مهدی موعود (عج) آماده کنیم.

رهبر فرزانه انقلاب همچنین در فراز دیگری از بیانیه تداوم و آینده انقلاب اسلامی ایران را بر تربیت نسلهای نوجوان و جوان با تکیه بر آموزه های قرآنی میدانند که در این خصوص آموزش و پرورش، دانشگاهها، حوزه های علمیه و دیگر مراکز آموزشی مسئولیت سنگینی بر عهده دارند. باید بدانیم نسل جوان امانت گرانبهای خداوند بوده و شایسته است آنها را درجهت نیل به اهداف و آرمانهای والای انقلاب همچنین اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تربیت کنیم.

حجت‌الاسلام غلامرضا اسم حسینی نماینده ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی استان نیز به نقش آفرینی مراجع و علمای دینی درجهت رسیدگی به معیشت فقرا و جلوگیری از تشریفات غیر ضرور مسئولان در مراودات خود در بیانیه گام دوم اشاره و بیان داشت: این موضوع یکی دیگر از تاکیدات بیانیه گام دوم انقلاب است و توجه به این حوزه امری ضروری درجهت پیشبرد و تبیین بیانیه است.

وی افزود: علمای دینی در این راستا میتوانند با برنامه ریزی و برگزاری گفتمانهای دینی در میان طلاب حوزه علمیه راهکارهای مختلف را در این خصوص عملیاتی کنند، همچنین اجرای کارگاههای آموزشی، مقاله نویسی و برگزاری مسابقه با طرح این موضوع میتواند به مطالعه، درک و کنکاش درخصوص بیانیه گام دوم انقلاب منجر شود.

حجت‌الاسلام عبدالرحیم نیساری نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان نیز در این خصوص گفت: برای تبیین و به اجرا درآوردن بندبند بیانیه گام دوم انقلاب لازمست مسئولان فرهنگی و اجرایی کشور با تشکیل اتاق فکر از تمامی اقشار و طیف های استفاده شود و این مهم عملی نمیشود جز با فهم دقیق و درست از این بیانیه.

وی به استفاده از تجربیات گذشته و تاکید مقام معظم رهبری بر جوان گرایی اشاره و اظهارداشت: جوان گرایی میتواند یکی از عوامل موثر درجهت پیشبرد اهداف بیانیه گام دوم انقلاب باشد.

حجت‌الاسلام نیساری حضور پرشور جوانان در دوران هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی، دستاوردهای نظامی، پزشکی و هسته ای، دستیابی به تکنولوژیهای پیشرفته همه و همه را نتیجه اعتماد به این قشر تاثیرگذار جامعه دانست.


تصویر پیوست شماره  1کلمات کلیدی پست

تبلیغات اسلام دین قرآن رمضان ماه مبارک بیانیه گام دوم انقلاب آذربایجان غربی ارومیه رهبر معظم امام خامنه ای مد ظله العالی تجربه عنایت جوان پرشور نماینده ولی فقیه قشر اثر تبیین معیشت فقر اتحاد اعتماد چهارشنبه ، 8 خرداد 1398 - 12:17 بعد از ظهر
 ارومیه
 عمومی

گروه پست : گفت و گو
کد پست : 3338


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790