Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
3.227.233.78
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
790
  بازدید دیروز :
837
   افراد آنلاین :
9
   بازدید ماه جاری :
20389
   بازدید ماه گذشته :
25488
   بازدید کل :
308234

مقابله با آسیب های اجتماعی مهمترین هدف جمعیت بانوان فرهیخته است

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته آذربایجان غربی گفت: تحکیم بنیان خانواده، مقابله با آسیب های اجتماعی و تعمیق باورهای دینی از مهمترین اهداف این جمعیت است.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، راضیه پورحیدر بعد از ظهر دوشنبه در نشست هم اندیشی و خبری مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با رسانه‌های استان اظهار داشت: مقام معظم رهبری، اصرار داشتند جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی تشکیل شود و بر این اساس توانستیم به تبع کشور، در استان نیز به این سمت و سو حرکت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه مسائل فرهنگی و دینی از ابتدای خلقت مطرح بوده است، گفت: حرکت‌هایی که در مسیر حق و دیانت و کمال است، در مقابل حرکات و فریب‌های شیطانی قرار دارد و تلاش برای نابودی راه حق از ابتدای خلقت وجود داشته است.

پورحیدر ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی، به عنوان بدنه‌ای برای ارتباط علما و روحانیت و مردم تأسیس شده است، برخی در راستای شبهه‌افکنی در جامعه فعالیت می‌کنند و صدماتی که از ناحیه برخی بانوان با نام مداح به جامعه وارد می‌شود، بسیار فراوان است و بسیاری از بدعت‌ها و انحرافاتی که در دین ایجاد شده از سوی این مداحان بوده که آموزش‌های لازم را ندیده‌اند.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: مسئولان دینی کشور باید به‌عنوان سربازی برای نظام جمهوری اسلامی در راستای برخورد با این بدعت‌ها قدم بردارند.

وی یادآورشد: حضور زنان در جامعه و حساسیت آنان در رابطه با مسائل فرهنگی تأثیر بسزایی در حل مشکلات فرهنگی کشور دارد، تشکیل کارگروه رسانه‌ای و عفاف و حجاب را مدنظر قرار داده‌ایم، چراکه دشمن در راستای عفت‌زدایی و حجاب‌زدایی تلاش می‌کند و با ترفندهای مختلف و شعارهای گوناگون در این راستا برنامه‌ریزی می‌کند.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته آذربایجان غربی تصریح کرد: یاوران جمعیت بانوان فرهیخته استان نیز از میان بانوان توانمند و فعال استان انتخاب و تشکیل شده و در رابطه با آسیب‌های اجتماعی همچون طلاق، تحکیم بنیان خانواده و تعمیق باورهای دینی قدم برمی‌دارند.

پورحیدر با تاکید بر اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب گفت: امروزه و در این برهه حساس که دشمنان ما تمام قد در مقابل نظام اسلامی صف آرایی کردند و با اجرای ترفندهای مختلف سعی در ضربه زدن به شریان‌های حیاتی کشورمان را دارند و عمل به آن امری لازم و واجب است.
کلمات کلیدی پست

تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی ارومیه اردوگاه نور سالروز تاسیس فرمان حضرت امام خمینی (ره) اصحاب رسانه خبرنگار تجلیل انقلاب دین قرآن تبلیغ فرهنگ مسلمان چهارشنبه ، 5 تیر 1398 - 8:58 صبح
 ارومیه
 عمومی

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 3361


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790